oczyszczajace.svg

Prezent dla bliskich powinien być wyjątkowy- tak jak kwiaty one też takie są. Z doświadczenia wiemy, że to zawsze trafiony prezent.

Jaki prezent dla bliskiej osoby?

Dostarczanie kwiatów przybranych na prezent to nasza ulubiona praca. Zaskoczenie i uśmiech na twarzy obdarowanej osoby udzielają się również nam. Najbardziej uniwersalnym wyborem na prezent są kwiaty kwitnące. Na imieniny i urodziny szczególnie polecamy storczyki, które potrafią kwitnąć nawet ponad 6 tygodni. Oferujemy storczyki najwyższej jakości, wielopędowe z licznymi kwiatami i pąkami. Świetnie sprawdzą się na prezent również inne rośliny kwitnące oraz zielone.

Przybranie na prezent i bilecik z życzeniami.

Żeby dodatkowo podkreślić wyjątkowość prezentu możemy przybrać kwiat na prezent. Nasi floryści udekorują roślinę tak aby podkreślić jej urok. Kwiaty przybrane są tak aby nie utrudniać im wzrostu i umożliwić łatwą pielęgnację. Do rośliny możemy dołączyć bilecik z życzeniami na dekoracyjnym papierze. Pięknie udekorowany prezent dostarczymy własnym transportem na terenie Warszawy. Każda roślina w naszej ofercie ma możliwość wybrania opcji przybrania na prezent. W przypadku roślin zielonych polecamy dodatkowo zaznaczyć przesadzenie rośliny do wybranej osłonki. 

Rozwiń opis

Aktywne filtry