Sklep z roślinami doniczkowymi w Warszawie.

Zapraszamy do naszego sklepu z roślinami, doniczkami i dodatkami w Warszawie. Sklep zlokalizowany jest 15 minut od centrum Warszawy: na Okęciu, przy Al. Krakowskiej 205/211.

Godziny otwarcia

Sklep otwarty jest 7 dni w tygodniu.
Poniedziałek-sobota: godz. 8:00-20:00
Niedziela: godz. 10:00-18:00

Rośliny doniczkowe do domu i na balkon oraz mnóstwo akcesoriów.

W naszym salonie kwiatowym w Warszawie znajdą Państwo największy w Warszawie wybór roślin doniczkowych. Mamy również szeroki asortyment doniczek, osłonek, środków do uprawy i pielęgnacji roślin oraz dodatki dekoracyjne.

Największy wybór roślin doniczkowych w Warszawie.

W naszym salonie kwiatowym w Warszawie dostępnych jest ponad 250 rodzajów i ponad 500 odmian roślin doniczkowych. Mamy szeroki wybór roślin zielonych do domu i biura oraz roślin kwitnących – idealnych na prezent. Znajdą tu Państwo również ogromny wybór kaktusów i sukulentów, rośliny wiszące oraz wiele innych roślin egzotycznych z całego świata. W sezonie znajdą tu państwo również rośliny rabatowe, kwiaty na balkon, kwiaty na taras oraz rośliny do ogrodu.

Przed odwiedzeniem naszego sklepu zapraszamy do odbycia wirtualnego spaceru, gdzie mogą państwo zapoznać się poglądowo z naszym asortymentem roślin. Zaznaczamy jednak, że aktualnie dostępne rośliny zmieniają się w każdym tygodniu wraz z nową dostawą.

Rośliny do domu i mieszkania.

Słoneczny parapet, umiarkowanie nasłoneczniony salon a może półcienista łazienka – u nas każdy znajdzie rośliny dla siebie. Jeśli masz wątpliwości zapytaj jednego z naszych specjalistów, który pomoże dobrać rośliny na odpowiednie stanowisko.

Wskazówka: nowe rośliny przyjeżdżają do nas w środy i w czwartki.
Warto odwiedzić sklep w czwartek lub piątek aby mieć największy wybór świeżych roślin.

Rośliny do biura.

Jeżeli poszukujesz roślin doniczkowych do biura to jesteś we właściwym miejscu. Z przyjemnością pomożemy dobrać rośliny odpowiednie do warunków panujących w biurze. Nasz opiekun może odwiedzić Państwa biuro w Warszawie lub okolicach i zaproponować odpowiednie kwiaty. Mamy szeroki wybór roślin łatwych w obsłudze, odpowiednich do miejsc o słabym nasłonecznieniu lub roślin, które dobrze znoszą trudne warunki biurowe takie jak przeciągi czy klimatyzacja: nazywamy je roślinami niezniszczalnymi. Cześć roślin można zamówić online przez nasz sklep internetowy w zakładce rośliny do biura, duże rośliny są jednak dostępne jedynie w sklepie stacjonarnym. Oferowane przez nas Palmy do biura osiągają ponad 3 m wysokości. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu lub do umówienia się na wizytę. Numery telefonów do naszych sklepów dostępne są w zakładce kontakt. Zapewniamy transport roślin na terenie Warszawy oraz przy większych zamówieniach również na obszarze całego kraju.

Zapraszamy również do naszego sklepu firmowego w Skierniewicach.