Sklep z roślinami doniczkowymi w Warszawie.

Przed odwiedzeniem naszego sklepu zapraszamy do odbycia wirtualnego spaceru, gdzie mogą państwo zapoznać się poglądowo z naszym asortymentem roślin. Zaznaczamy jednak, że aktualnie dostępne rośliny zmieniają się w każdym tygodniu wraz z nową dostawą.

Zapraszamy do naszego sklepu z roślinami, doniczkami i dodatkami w Warszawie. Sklep zlokalizowany jest 15 minut od centrum Warszawy: na Okęciu, przy Al. Krakowskiej 205/211.

Godziny otwarcia

Sklep otwarty jest 7 dni w tygodniu.
Poniedziałek-sobota: godz. 8:00-20:00
Niedziela: godz. 10:00-18:00

Rośliny doniczkowe do domu i na balkon oraz mnóstwo akcesoriów.

W naszym salonie kwiatowym w Warszawie znajdą Państwo największy w Warszawie wybór roślin doniczkowych. Mamy również szeroki asortyment doniczek, osłonek, środków do uprawy i pielęgnacji roślin oraz dodatki dekoracyjne.

Największy wybór roślin doniczkowych w Warszawie.

W naszym salonie kwiatowym w Warszawie dostępnych jest ponad 250 rodzajów i ponad 500 odmian roślin doniczkowych. Mamy szeroki wybór roślin zielonych do domu i biura oraz roślin kwitnących – idealnych na prezent. Znajdą tu Państwo również ogromny wybór kaktusów i sukulentów, rośliny wiszące oraz wiele innych roślin egzotycznych z całego świata. W sezonie znajdą tu państwo również rośliny rabatowe, kwiaty na balkon, kwiaty na taras oraz rośliny do ogrodu.

Rośliny do domu i mieszkania.

Słoneczny parapet, umiarkowanie nasłoneczniony salon a może półcienista łazienka – u nas każdy znajdzie rośliny dla siebie. Jeśli masz wątpliwości zapytaj jednego z naszych specjalistów, który pomoże dobrać rośliny na odpowiednie stanowisko.

Wskazówka: nowe rośliny przyjeżdżają do nas w środy i w czwartki.
Warto odwiedzić sklep w czwartek lub piątek aby mieć największy wybór świeżych roślin.

Rośliny do biura.

Jeżeli poszukujesz roślin doniczkowych do biura to jesteś we właściwym miejscu. Z przyjemnością pomożemy dobrać rośliny odpowiednie do warunków panujących w biurze. Nasz opiekun może odwiedzić Państwa biuro w Warszawie lub okolicach i zaproponować odpowiednie kwiaty. Mamy szeroki wybór roślin łatwych w obsłudze, odpowiednich do miejsc o słabym nasłonecznieniu lub roślin, które dobrze znoszą trudne warunki biurowe takie jak przeciągi czy klimatyzacja: nazywamy je roślinami niezniszczalnymi. Cześć roślin można zamówić online przez nasz sklep internetowy w zakładce rośliny do biura, duże rośliny są jednak dostępne jedynie w sklepie stacjonarnym. Oferowane przez nas Palmy do biura osiągają ponad 3 m wysokości. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu lub do umówienia się na wizytę. Numery telefonów do naszych sklepów dostępne są w zakładce kontakt. Zapewniamy transport roślin na terenie Warszawy oraz przy większych zamówieniach również na obszarze całego kraju.

Zapraszamy również do naszego sklepu firmowego w Skierniewicach.