SKLEPY FIRMOWE

Zapraszamy do naszych sklepów w Warszawie i Skierniewicach.

Oferta naszych sklepów obejmuje ponad 400 gatunków roślin i ich odmian, w tym rośliny kwitnące, o ozdobnych liściach, palmy, storczyki, paprocie, a także liczne sukulenty i kaktusy. Rośliny z naszego asortymentu są ozdobą domów, biur, miejsc publicznych, balkonów i ogrodów.

Adresy sklepów

Dokonując zakupu w sklepach Tomaszewski można również nabyć donice, podłoża i nawozy. Oferujemy szeroki wybór artykułów niezbędnych do uprawy i pielęgnacji roślin, takich jak odpowiednie rodzaje ziemi ogrodniczej oraz specjalistyczne nawozy, które zapewnią roślinom optymalne warunki do wzrostu. Istnieje także możliwość dobrania właściwej donicy – nasz asortyment obejmuje donice do wnętrz i ogrodów, z wkładami i systemami nawadniającymi, wykonane z tworzyw sztucznych i ceramiczne.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i sieci sklepów. Oferujemy własny transport oraz korzystne terminy płatności.

Naszym klientom zapewniamy wsparcie pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę w dziedzinie uprawy i ochrony roślin. Na miejscu doradzą, jakie rośliny dobrać do stanowiska, a także jakie preparaty będą najodpowiedniejsze do ich późniejszej pielęgnacji.

Tomaszewski prowadzi dwa centra ogrodnicze, zlokalizowane w Warszawie i Skierniewicach. Informacje o lokalizacji sklepów, jak również dane kontaktowe do pracowników można znaleźć z zakładce kontakt.