ARANŻACJE ROŚLINNE WNĘTRZ

Ożyw swoje wnętrza zielenią!
Specjalizujemy się w profesjonalnej aranżacji roślinnych wnętrz, oferując szeroki zakres usług, które obejmują:

  • Dobór odpowiednich gatunków roślin, które idealnie pasują do Twojego wnętrza. Możemy to zrobić na podstawie przesłanych przez Ciebie zdjęć lub po dokonaniu wizyty w lokalizacji (dotyczy klientów instytucjonalnych w Warszawie i okolicy).
  • Wybór donic i akcesoriów, które doskonale harmonizują z koncepcją aranżacji.
  • Udzielanie wskazówek dotyczących późniejszej uprawy i pielęgnacji roślin.

Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi roślin pochodzących z różnych zakątków świata, jesteśmy w stanie stworzyć aranżacje wnętrz o dowolnej powierzchni i przeznaczeniu.

Zlecając nam usługę aranżacji, masz pewność kompleksowej obsługi, obejmującej wszystkie etapy – od projektu po realizację.


Skontaktuj się z naszym specjalistą:

aranzacje@tomaszewski.pl

Tel. 695 602 727


Aranżacje roślin do biura.

Oferujemy usługę aranżacji roślinnych dedykowaną firmom, które pragną ozdobić swoje biura lub przestrzenie reprezentacyjne za pomocą roślin. Aranżacje roślinne nie tylko dodają estetyki, lecz także poprawiają jakość powietrza, przyczyniając się do dobrego samopoczucia i zdrowia pracowników.

Nasi eksperci w dziedzinie florystyki zaproponują najbardziej odpowiednie rozwiązania, uwzględniając styl Państwa biura oraz preferencje roślinne.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, dostawę oraz realizację aranżacji roślinnych w Państwa biurze.

Realizacje: Biuro na Mokotowie, Warszawa

Aranżacje roślin w mieszkaniach i domach.

Aranżacje roślin w mieszkaniach i domach to usługa dla osób, które chcą udekorować za pomocą roślin swoje wnętrza. Rośliny dodają uroku i wpływają korzystnie na zdrowie i samopoczucie mieszkańców poprzez oczyszczanie powietrza.

Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe kompozycje roślinne, które będą idealnie dopasowane do Twojego stylu życia i preferencji.

Dzięki nam Twoje mieszkanie lub dom stanie się przytulnym i stylowym miejscem, gdzie będzie można odpocząć i cieszyć się pięknem natury.

Realizacja: Apartament na Powiślu, Warszawa (projekt: Modeko Studio, fot.: Marcin Grabowiecki)

Realizacja: Apartament przy Starówce, Warszawa (projekt: Modeko Studio, fot.: Marcin Grabowiecki)

Apartament przy Okęciu, Warszawa

Mago S.A., Nadarzyn

Centrum Medyczne Medicover, Warszawa

EURO-net Sp. z o.o., Warszawa

Fitness Klub ZDROFIT, Warszawa

Auto Podlasie Corpocars Management Sp. z o.o

Aranżacje roślinne w hotelach i restauracjach.

Nasza oferta aranżacji roślinnych skierowana jest do hoteli i restauracji, które pragną nadać swoim przestrzeniom wyjątkowy urok za pomocą roślin. Aranżacje roślinne nie tylko dodają piękna i estetyki, ale także tworzą atmosferę, która wzbogaca doświadczenie gości.

Nasi doświadczeni eksperci z dziedziny florystyki z przyjemnością zaproponują najbardziej odpowiednie rozwiązania, uwzględniając styl i charakter Państwa hotelu lub restauracji. Będziemy również brać pod uwagę aspekty praktyczne, takie jak odpowiedni wybór roślin, które będą trwałe i łatwe w pielęgnacji.

Dzięki naszym aranżacjom roślinnym zapewniamy nie tylko estetykę, ale również atmosferę harmonii i przytulności dla gości. Rośliny nie tylko tworzą wrażenie elegancji, ale również poprawiają jakość powietrza, co wpływa pozytywnie na samopoczucie i komfort gości.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, dostawę oraz realizację aranżacji roślinnych w Państwa hotelu lub restauracji. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego i niezapomnianego otoczenia, które będzie zachwycać zarówno gości, jak i personel.