Blog > Aktualności > Gwiezdne Wojny u Tomaszewskiego

Gwiezdne Wojny u Tomaszewskiego

Grudzień to czas prawdziwych Gwiezdnych Wojen u Tomaszewskich. Gorączkowe przygotowania byście okres Świąt Bożego Narodzenia mogli spędzić w pięknym otoczeniu zaczynamy odpowiednio wcześniej. Ponieważ nie czekamy do ostatniej chwili w Grudniu już mamy dla Was prawdziwe rarytasy. Okres przedświąteczny to czas Gwiezdnych Wojen. Gwiazdy Betlejemskie pojawiające się w sklepach uświadamiają nam jak szybko nadchodzą święta. Wykorzystajmy ten czas by móc w pełni cieszyć się urodą Gwiazd Betlejemskich
Gwiezdne Wojny u Tomaszewskiego
Gwiezdne Wojny u Tomaszewskiego

Gwiazda Betlejemska prawdziwy symbol

Poinsecja, powszechnie znana jako Gwiazda Betlejemska już dawno stała się prawdziwym symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Obok Świętego Mikołaja i choinki to właśnie ona jest ozdobą naszych domów. W chwili obecnej nie ma domu w którym, w tym okresie nie pojawia się chociaż jedna doniczka z Gwiazdą Betlejemską. Stała się ona nieodłączną ozdobą wigilijnych stołów, parapetów, stroików świątecznych. Jeśli tylko uruchomimy naszą wyobraźnię nic Nas nie zatrzyma przed stworzeniem wyjątkowych dekoracji.

Gwiezdne Wojny u Tomaszewskiego
Gwiezdne Wojny u Tomaszewskiego
Poinsecja nie tylko do domu

Ponieważ nasze miejsca pracy bardzo często są Naszym drugim domem, dlaczego nie zadbać o ich wystrój? Moda na zagospodarowanie powierzchni biurowej, zwłaszcza w okresie przedświątecznym daje ogromne pole do popisu. Można rozpocząć prawdziwe Gwiezdne Wojny. Ogromny wybór kolorów jakie ma Gwiazda Betlejemska daje szansę na stworzenie niepowtarzalnego wystroju wnętrza, a odpowiednia pielęgnacja sprawi, że będziemy długo cieszyć się ich urodą.

Gwiezdne Wojny u Tomaszewskiego

Jak dobrze wybrać gwiazdę betlejemską

Przy wyborze kwiatów mających być ozdobą naszych powierzchni mieszkalnych, ale i biurowych musimy pamiętać o kilku bardzo istotnych zasadach. Pierwsza bardzo istotna rada to taka, że największym wrogiem Gwiazdy Betlejemskiej jest mróz. Mróz gwarantuje natychmiastową przegraną w bitwie Gwiezdnych Wojen. Mróz, przeciąg zimne powietrze nie bierze jeńców. Dlatego bardzo ważne jest, aby pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu kupionych kwiatów. Każdy sprzedawca powinien pomóc nam w zabezpieczeniu poinsecji papierem. Jeśli temperatura jest bardzo niska należy poprosić o dodatkowe zabezpieczenie. Możemy też z domu zabrać kartonowe pudełko lub kocyk, którym okryjemy Gwiazdę podczas transportu.

Zabezpieczenie to podstawa

Wybraliście już jeden z wielu kolorów: czerwień, biel czy też łososiowy lub nakrapiany kwiat. Zabezpieczyliście dobrze, jesteście w domu czy biurze i co dalej? Musimy dać Gwieździe odrobinę czasu na aklimatyzację w nowym pomieszczeniu. Teraz właśnie następuje najmilsza część. Nasze ładne kwiatki mogą już być ozdobą samą w sobie lub stanowić część czegoś większego. Jeśli chcemy potraktować Gwiazdę Betlejemską jako roślinę jednoroczną wystarczy, że wstawimy ją do ozdobnych osłonek, które możemy kupić w sklepie. Jeżeli jednak mamy ambicje na wykonanie czegoś własnoręcznie, a brak nam inspiracji poszukajcie czegoś w internecie. Jest on pełen prostych i nieskomplikowanych pomysłów. Jeśli je wykorzystamy z pewnością satysfakcja będzie jeszcze większa.

Alianci w Gwiezdnych Wojnach

Gwiazda Betlejemska jest piękna sama w sobie. Jej ogromny wybór jakim dysponujemy zadowoli najbardziej wytrawne gusta. Jeśli jednak lubisz mieć dużo kwitnących kwiatów w okresie świątecznym połącz swoją Gwiazdę w parę z innymi roślinami. Mogą to być zjawiskowe Grudniki, Cyklameny czy tez Hipeastrum. Gwiazda Betlejemska nie od parady jest Gwiazdą i od dawna bryluje na salonach. W galaktycznych Gwiezdnych Wojnach to ona będzie zawsze wygrana jak jasna strona mocy. Od Ciebie tylko zależy jaki jej kolor wygra tę świąteczną walkę.