Blog > Bez kategorii > Aranżacje roślinne w domach i biurach

Aranżacje roślinne w domach i biurach

Aranżacje roślinne w biurach i domach to misja specjalna firmy Tomaszewski.

Oferujemy osobom prywatnym i instytucjom usługę aranżacji roślinnej wnętrz. W zakres oferowanej usługi  wchodzi dobór odpowiednich gatunków roślin, donic oraz wskazówki dotyczące późniejszej uprawy i pielęgnacji. Dzięki bogatemu asortymentowi firma jest w stanie zaaranżować wnętrza o dowolnej powierzchni i przeznaczeniu. Klientom, którzy zdecydują się zlecić usługę aranżacji, firma zapewnia kompleksową obsługę, obejmującą zakres prac od przygotowania projektu do jego realizacji.

Aranżacje roślinne w domach i biurach
Aranżacje roślinne w domach i biurach

CZEMU WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG FIRMY TOMASZEWSKI?

Nasza rodzinna firma już od 4 pokoleń związana jest z roślinami. Nasze bogate doświadczenie czyni nas wiarygodnym i godnym zaufania. Misją firmy, wypływającą z wieloletniego doświadczenia, jest dbanie o najwyższą jakość zarówno produkowanych roślin, jak i obsługi klienta. Dzięki temu kwiaty, palmy czy sukulenty z naszych szklarni są ozdobą tysięcy domów, ogrodów, tarasów, biur, hoteli i restauracji w całej Polsce. W swojej ofercie mamy ponad 300 gatunków roślin, które sprawdzą się w każdych warunkach domowych i firmowych.

Aranżacje roślinne w domach i biurach
biuro

CO ZYSKUJESZ KORZYSTAJĄC Z NASZEJ USŁUGI ARANŻACJI WNĘTRZ?

– gwarancję najlepszych roślin na rynku

– bogaty wybór roślin ozdobnych z liści i kwiatów

– kompleksowe wykonanie usługi

– profesjonalne wykonanie

– dobór odpowiednich  donic

– po każdej realizacji klient otrzymuje wskazówki odnoście pielęgnacji poszczególnych gatunków.

– dzięki stałemu dostępowi do roślin możemy zapewnić krótki czas realizacji od momentu zaakceptowania oferty

Aranżacje roślinne w domach i biurach
DOŚWIADCZENIE GWARANTUJĄCE SUKCES

Skorzystanie z oferty aranżacji roślinnych biur i domów jakie oferuje firma Tomaszewski jest gwarancją sukcesu. O wielu lat z powodzeniem realizujemy swoje projekty zgodnie z potrzebami naszych klientów. Wykwalifikowany personel doskonale rozumie potrzeby klientów i jest w stanie bez problemu sprostać najwyższym standardom. Ponieważ realizacje prowadzimy po dokładnym zapoznaniu się z wymaganiami zleceniodawców, końcowy efekt prac jest zawsze satysfakcjonujący. Właśnie to do ich potrzeb i gustów dostosowujemy dobór roślin i donic, aby stanowiły harmonijną całość z wnętrzem.

Aranżacje roślinne w domach i biurach
Aranżacje roślinne w domach i biurach

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?Prosimy o kontakt z działem aranżacji roślinnej w domach i biurach – Adam Jaszczuk tel. 603 969 909, lub tel. stacjonarny 22 846 11 02 wew. 118 Możecie też napisać maila bezpośrednio:

adam.jaszczuk@tomaszewski.com.pl