O NAS

Tomaszewski Sp. z o.o. jest największym dystrybutorem kwiatów doniczkowych w Polsce. Firma sprzedaje osiem milionów roślin rocznie, obsługując zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych. Czerpiąc z blisko stuletniej tradycji, na którą pracowało kilka pokoleń, i działając w zgodzie z najnowszymi trendami oraz wykorzystując nowoczesne technologie, Tomaszewski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Klientów firmy obsługują pracownicy dwóch sklepów, zlokalizowanych w Warszawie oraz w Skierniewicach. 50 pracowników, odpowiedzialnych za obsługę klienta, to zaledwie trzecia część załogi firmy. Pozostali dbają m.in. o zapewnienie jak najlepszych warunków do uprawy roślin. Powierzchnia upraw zajmuje już 34 tysiące metrów kwadratowych. Proces produkcji roślin jest nadzorowany przez specjalistów o wysokich kwalifikacjach.

tomaszewski ładne kwiatkiMisją firmy, wypływającą z wieloletniego doświadczenia, jest dbanie o najwyższą jakość zarówno produkowanych roślin, jak i obsługi klienta. Dzięki temu kwiaty, palmy czy sukulenty z naszych szklarni  są ozdobą tysięcy domów, ogrodów, tarasów, biur, hoteli i restauracji w całej Polsce.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów w Warszawie i Skierniewicach. Godziny otwarcia oraz wskazówki dotyczące dojazdu można znaleźć w zakładce kontakt.

tomaszewski ładne kwiatki